Актуальна інформація COVID-19 у Київській області
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 18 СЕРПНЯ
За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 18 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4620 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 403 дітей та у 663 медичних працівників.
За добу підтверджено 66 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 7 дітей віком від 1 міс. до 17 років (м. Бориспіль – 1, Бориспільський район – 1 (с. Кучаків), м. Біла Церква – 2, м. Буча – 1, м. Вишневе Києво-Святошинського району – 1, Бородянський район – 1 (с. Пісківка) та у 59 дорослих (м. Бориспіль – 7, Бориспільський район – 6 (с. Артемівка – 1, с. Кучаків – 1, с. Щасливе – 2, с. Проців – 1,с. Дударків – 1), м. Ірпінь – 3, Бородянський район – 4 (с. Козинці – 3, смт. Немішаєво – 1), м. Фастів – 1, Фастівський р-н – 1 (с. Веприк), Києво-Святошинський район – 7 (м. Вишневе – 4, смт. Чабани – 1, с. Софіївська Борщагівка – 2), смт. Коцюбинське – 3, м. Біла Церква – 6, Білоцерківський р-н – 3 (с.с. Бикова Гребля, Сорокотяги, Блошинці – по 1), м. Тараща – 1, Вишгородський р-н – 1 (с. Вахівка), Сквирський район – 1 (с. Пищики), м. Васильків – 1, смт. Рокитне – 1, м. Буча – 5, Обухівський р-н – 2 (м. Обухів, м. Українка), смт. Макарів – 2, Макарівський р-н – 3 (с. Калинівка – 2, с. Андріївка – 1), смт. Баришівка – 1. З них 9 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 57 осіб знаходиться на самоізоляції (під медичним спостереженням).
За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні 786 хворих, на самоізоляції (під медичним спостереженням) – 3834 осіб.
Одужало всього 3158 осіб, з них 271 дитина віком від 1 міс. до 17 років. За звітну добу одужало 48 осіб, у тому числі 2 дитини (Васильківський район – 4 (с. Ковалівка), м. Біла Церква – 8, Білоцерківський район – 1 (с. Терезине), м. Тараща – 8 (з них 1 дитина), Таращанський район – 2 (с. Косяківка, с. Крива), смт. Ставище – 2, м. Богуслав – 1, Обухівський район – 12, з них 1 дитина (м. Обухів – 5, смт. Козин – 1, м. Українка – 2, с. Трипілля – 2, с. Германівка – 2 (з них 1 дитина), м. Бориспіль – 9, Києво-Святошинський район – 1 (с. Софіївська Борщагівка).
Всього за період епідемії у Київській області померли 80 хворих з підтвердженим COVID-19. За добу надійшло повідомлення про летальний випадок у хворого з підтвердженим COVID-19 (помер чоловік, 60 років, м. Тараща).
За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 8062 повідомлення про підозру на COVID-19. За останню добу отримано 48 повідомлень про підозру.
Встановлено медичне спостереження за 14484 контактними особами.
«Звертаємося до всіх мешканців Київщини: не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких. Дотримуйтеся елементарних правил безпеки, користуйтеся масками та санітайзерами. За перших ознак захворювання звертайтеся до лікаря. Не допустити подальшого поширення епідемії можемо тільки разом. Прості дії можуть врятувати не одне життя»
#Сімейний_лікар_Ірпінь
Актуальна інформація COVID-19 у Київській області
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 17 СЕРПНЯ
За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 17 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4554 випадки захворювання на коронавірус. В тому числі у 396 дітей та у 652 медичних працівників.
За добу підтверджено 24 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 1 дитини віком 6 місяців (м. Біла Церква) та у 23 дорослих ( м. Богуслав -1, смт. Бородянка -1, м. Бровари – 2, смт. Ставище -2, Бориспільський район – 2 (с. Лебедин – 1, с. Проліски -1), Бородянський район -1 (с. Небрат -1), Броварський район -6 ( с. Велика Димерка -2, с. Красилівка -2, с. Рудня -2), Києво-Святошинський район – 7 (м. Вишневе –3, с.Чабани -1, с. Гурівщина -1, с. Крюківщина -2), Тетіївський район -1 (с. Кашперівка -1). З них 2 хворих госпіталізовано та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 22 осіб знаходиться на самоізоляції (під медичним спостереженням).
За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні 777 хворих, на самоізоляції (під медичним спостереженням) – 3777 осіб.
Одужало всього 3110 осіб, з них 269 дітей віком від 1 міс. до 17 років. За звітну добу повідомлень про одужання не надходило.
Всього за період епідемії у Київській області померли 79 хворих з підтвердженим COVID-19. За минулу добу повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 не надходило.
За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 8014 повідомлень про підозру на COVID-19. За останню добу отримано 34 повідомлення про підозру.
Встановлено медичне спостереження за 14484 контактними особами.
МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.
«Кількість хворих та госпіталізованих на Київщині, говорить про те, що ми перебуваємо на межі другої хвилі епідемії, тож маємо максимально приділити увагу заходам безпеки та дотриманню карантинних правил», – зазначає голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
Актуальна інформація COVID-19 у Київській області
НФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 14 СЕРПНЯ
За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 14 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4429 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 386 дітей та у 646 медичних працівників.
За добу підтверджено 52 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2 дітей віком 8 років (м. Фастів) та 17 років (с. Білогородка Києво-Святошинського району) та у 50 дорослих (м. Бориспіль – 2, м. Бровари – 4, м. Буча – 2, м. Вишгород – 2, смт. Згурівка – 1, смт. Ворзель – 1, Києво-Святошинський район – 27 (м. Вишневе – 10, м. Боярка – 2, с. Білогородка – 1, с. Крюківщина – 3, с. Нове – 1, с. Новосілки – 1, с. П.П. Борщагівка – 2, с. Святопетрівське –1, с. Софіївська Борщагівка – 2, с. Тарасівка – 1, с. Шевченкове – 2), смт. Ставище – 1, м. Фастів – 1, Фастівський р-н – 7 (смт. Борова – 5, с. Мотовилівка – 2), м. Яготин – 2. З них 3 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 49 осіб знаходяться на самоізоляції (під медичним спостереженням).
За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні 770 хворих, на самоізоляції (під медичним спостереженням) – 3659 осіб.
Одужало всього 3047 осіб, з них 266 дітей віком від 1 міс. до 17 років. За звітну добу одужало 3 особи, з них 1 дитина (Васильківський район – 3 (с. Ковалівка).
Всього за період епідемії у Київській області померли 76 хворих з підтвердженим COVID-19. За минулу добу надійшло повідомлення про чотири летальні випадки серед хворих з підтвердженим COVID-19 (померли дві жінки, 69 років, мешканка с. Мотовилівка Фастівського району та 61 рік, с. Завалівка Макарівського району, два чоловіки, 48 років, м. Фастів та 62 роки, смт. Макарів).
За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 7849 повідомлень про підозру на COVID-19. За останню добу отримано 61 повідомлення про підозру.
Встановлено медичне спостереження за 14088 контактними особами.
#Сімейний_лікар_Ірпінь
Актуальна інформація COVID-19 у Київській області
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 10 СЕРПНЯ
За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 10 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4197 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 369 дітей та у 627 медичних працівників.
За добу підтверджено 21 новий випадок коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2-х дітей віком 4 роки (м. Фастів) та у 19 дорослих (м. Біла Церква – 2, Білоцерківський район – 1 (с. Мала Антонівка), м. Ірпінь – 2, смт. Гостомель – 1, Макарівський район – 4 (с. Березівка – 2, с. Вільне та с. Завалівка – по 1), м. Фастів – 6, Фастівський район – 1 (с. Мала Снітинка), смт. Володарка – 1, Вишгородський район – 1 (смт. Димер). З них 2 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 19 осіб знаходяться на самоізоляції (під медичним спостереженням).
За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні 742 хворих, на самоізоляції (під медичним спостереженням) – 3455 осіб.
Одужало всього 2962 особи, з них 252 дитини віком від 1 міс. до 17 років. За звітну добу одужало 8 осіб (смт. Володарка – 1, Іванківський р-н – 7 (с. Сукачі – 2, с.с. Воропаївка, Білий Берег, Феневичі, Зорин, Болотня – по 1).
Всього за період епідемії у Київській області померло 69 хворих з підтвердженим COVID-19. За добу надійшло повідомлення про летальний випадок у хворого з підтвердженим COVID-19 (помер чоловік, 73 роки, с. Мала Антонівка Білоцерківського району).
За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 7663 повідомлення про підозру на COVID-19. За останню добу отримано 34 повідомлення про підозру.
Встановлено медичне спостереження за 13698 контактними особами.
#Сімейний_лікар_Ірпінь
День Здоров’я
Сьогодні відбувся, раніше запланований нашим закладом «День Здоров’я».
Що пройшов у м. Ірпінь на привокзальній площі.
Всі бажаючи мали змогу безкоштовно виміряти основні життєві показники та отримати консультацію сімейного лікаря!
Загалом, за час проведення акції було обстежено більш ніж 250 мешканців нашого міста різної вікової групи.
Більшість,вже визначились та обрали собі сімейного лікаря ті, хто ще не визначився отримав рекомендації щодо вибору сімейного лікаря у нашому закладі.
Серед обстежених: у 42 осіб був виявлений підвищений рівень цукру у 72 підвищений тиск. Всім пацієнтам надані медичні рекомендації.
Загалом, є певна когорта населення яка мало приділяє уваги своєму здоров’ю та потрапляють до нас вже з хронічними запущеними хворобами. Тому, такі заходи направленні на виявлення саме таких пацієнтів. Пам’ятайте: найкраще лікування -це профілактика! Наш заклад і надалі буде проводити подібні заходи!
Беріжіть себе та будьте здорові!
Безпечна кров для всіх
Майже півсотні мешканців Ірпеня долучилися до одноденної благодійної акції «Безпечна кров для всіх». Фахівці Київського обласного центру служби крові кажуть, що порівняно зі схожими акціями на Київщині, в Ірпені зібрали рекордну кількість охочих здати кров. Акція відбувалася за ініціативи команди «Нові обличчя».
З Днем медичного працівника!
Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника.
Співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності нашої професії.
І це забов’язує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм.
Висловлюю щиру вдячність медичним працівникам нашого Центру, які професійно виконують свої обов’язки та рятують тисячі життів, в цей особливо не легкий час пандемії коронавірусної інфекції.
Щиро бажаю професійної самореалізації, особистого благополуччя, здоров’я Вам і Вашим близьким. Нехай незмінною нагородою за Вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили!
З повагою,
Головний лікар – Левківський Андрій
Сьогодні у нас надзвичайно крута подія!
Сьогодні у нас надзвичайно крута подія! Відкрили ще оду нову, сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини, вже шосту у місті Ірпінь, по вул. Воїнів Афганістану 18а!
Амбулаторія має обслуговувати від 6 до 10 тис. населення мікрорайону.
Наразі в амбулаторії вже працює 2 сімейних і один дитячий лікар.
Всі бажаючі мають змогу обрати собі лікаря та укласти з ним декларацію на медичне обслуговування, за державною програмою медичних гарантій.
УВАГА!
Шановні жителі м. Ірпеня та смт. Ворзель, Гостомель та Коцюбинське. Всі у кого наявне Чорнобильське посвідчення має можливість отримати ліки за пільговими рецептами. Для цього вам потрібно звернутись до свого сімейного лікаря нашого закладу.
Сьогодні відзначається всесвітній День донора крові
Сьогодні відзначається всесвітній День донора крові. Здавати кров корисно та необхідно. Бо ваша кров може врятувати людське життя.
Які переваги отримує донор крові?


