Андрій Левківський -офіційна сторінка ФБ
Сьогодні, як обіцяв, власним прикладом підтримав кампанію вакцинації проти COVID-19.
✅вакцина SarsCOV2_nRVv Covishield Індія – DONE
✅самопочуття добре
Сподіваюсь, що за моїм прикладом всі інші зроблять відповідні висновки, адже лише колективний імунитет здатен зупинити цю пандемію!
#Андрій_Левківський
#Сімейний_лікар_Ірпінь
Вже завтра стартує вакцинаційна кампанія проти COVID-19 у нашому регіоні!
Як повідомляли раніше, на першому етапі, мобільна бригада нашого Центру , вакцинуватиме медпрацівників Ірпінської лікарні, що приймають безпосередню участь у лікуванні хворих на COVID-19. Також згідно розпоряджень МОЗ, з метою популяризації кампанії до вакцинації допускаються (по бажанню) активні громадські діячі регіону, лідери громадських думок.
Очільник НСЗУ Андрій Віленський вакцинувався від COVID-19 та закликав українців не боятися вакцинації.
Вакцинацію провели у рамках публічної кампанії з вакцинації у Київській міській клінічній лікарні №1 вакциною AstraZeneca (CoviShield). Ця вакцина офіційно зареєстрована в Україні, має доведену ефективність і дозволена для екстреного використання в світі та в Україні.
“Хочу на власному прикладі показати, що вакцинуватися – це безпечно. І закликаю не боятися та записатися у чергу на вакцинацію від COVID-19.
Ефект від вакцинації завжди вищий ніж ризики. А від темпів вакцинації у нашій країні залежить здоров’я і життя наших громадян, а також те, скільки грошей з бюджету держава витратить на подолання пандемії”, – наголосив Андрій Віленський.
Дані про осіб, які отримали вакцину від COVID-19 вносять в електронну систему охорони здоров’я. Це обов’язкова умова договору за напрямом вакцинації. Для оплати роботи мобільної команди з вакцинації по договору будуть використовуватися лише дані електронних медичних записів.
Президент Владимир Зеленский вакцинировался от COVID19.
“Сделал это на передовой с нашими солдатами в качестве главнокомандующего. Так самая Oxford/AstraZeneca (Covishield) из Индии, которая была доставлена первой в Украину и которую получили миллионы людей во всем мире. Вакцина позволит нам снова жить без ограничений”.
Вакцинація від COVID-19 у Ірпінській ОТГ
Вакцинація у нашій громаді буде відбуватись згідно плану встановленому МОЗ.
Планом затверджено 4 етапи вакцинації населення:
1) лютий–квітень 2021 року — люди з критичним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують критичні функції у боротьбі з пандемією COVID-19;
Першочерговою буде вакцинація медиків, які працюють в стаціонарах, де надають лікування від COVID-19.
Вже 3-4 березня плануємо щепити медичних працівників Ірпінської центральної міської лікарні. Також на цьому етапі вакцину отримають інтернати, будинки літніх людей, люди, які перебувають у місцях обмеження волі та/або слідчих ізоляторах, а також працівники цих установ;
2) квітень–червень 2021 року — люди з
В Дії почали записувати у лист очікування на вакцинацію.
Відсьогодні в Дії доступна послуга запису до листа очікування вакцинації від COVID-19. Швидка реєстрація онлайн. Без черг, поїздок до установ + антикорупційний ефект.
Мінцифра запустила послугу разом з МОЗ. Усього за 2 тижні ми розробили технічну частину, щоб українцям було максимально зручно. Це унікальний сервіс, доступний за декілька кліків.
Інструкції:
Відтепер жителів Київщини мають можливість користуватись комплексною послугою «єМалятко» на порталі Дія.
Сервіс дозволяє подати онлайн-заявки на отримання таких послуг:
державна реєстрація народження та визначення походження дитини;
реєстрація місця проживання;
призначення допомоги при народженні дитини;
призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
1 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІМУНІТЕТУ
Військово-медичний клінічний лікувально-реабілітаційний центр Міністерства оборони України, розташований в Ірпені, отримав від уряду Японії стаціонарний рентгенівський апарат «Canon Zexira» з дистанційним керуванням. Нове обладнання урочисто передав медзакладу Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кураі Такаші, повідомляє пресслужба Міноброни.
Ірпінський госпіталь отримав від уряду Японії рентген-апарат
Військово-медичний клінічний лікувально-реабілітаційний центр Міністерства оборони України, розташований в Ірпені, отримав від уряду Японії стаціонарний рентгенівський апарат «Canon Zexira» з дистанційним керуванням. Нове обладнання урочисто передав медзакладу Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кураі Такаші, повідомляє пресслужба Міноброни.
Дві «червоні» зони та 7 «помаранчевих» – МОЗ оновило карантинний список областей.
Київська область та Ірпінь у жовтій. Перехід регіону на помаранчевий рівень відбувається за умови перевищення хоча б одного з показників рівнів епіднебезпеки:
✅завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у закладах охорон здоров’я, що лікують пацієнтів на COVID-19, більше 60%;
✅кількість тестувань методом ПЛР та експрес- тестами на визначення антигену до COVID-19 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населння менше 300;
✅кількість госпіталізації пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення більше 60;
✅коефіцієнт виявлення випадків інфікування методом ПЛР або визначення антигену до COVID-19 більше 20%;
✅зростання загальної кількості госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом більше 50%


