12 ТРАВНЯ- ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!
Дорогі, найкращі медичні сестри сьогодні приймайте заслужені привітання та найтепліші слова, які тільки можна сказати на вашу адресу. Ви не тільки допомагаєте вилікуватися від хвороби, але ще і буквально прикрашаєте собою сірі лікарняні будні. Нехай у ваших сім’я завжди буде мир і достаток, нехай благополуччя не залишає вас і ваших близьких. Обов’язково бережіть себе, піклуйтеся не тільки про чуже здоров’я, але і своє! Завжди будьте з хорошим настроєм і теплою посмішкою, що діє краще будь-яких ліків.
Дякую Вам за роботу!
З повагою, Андрій Левківський
Вітаємо💐 Вас з Вашим професійним святом, з днем медичної сестри! Ця професія нелегка і важка. Саме тому хочемо, що б у Вас було багато терпіння, сил, міцного і непохитного духу. Медичні сестри – люди з відкритою душею і з щирим бажанням допомогти. Саме тому ви такі цінні і незамінні. Ви – найміцніша опора, на якій тримається медицина. Бажаємо всім безхмарного щастя, спокою, любові, а найголовніше здоров’я. Зі святом!
День пам’яті та примирення!
День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»
#сімейний_лікар_Ірпінь
Друзі, вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!
Бажаємо Вам Божого благословення, здоров’я, любові, віри у світле майбутнє та здійснення мрій!
Миру і щастя дому вашому, рідним і близьким!
Нехай справдяться всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії.
Зі святом!
Христос Воскрес!
#Сімейний_лікар_Ірпінь
#Андрій_Левківський
До уваги жителів Ірпінської громади!
Надаємо графік 📅 роботи Амбулаторій ЗП-СМ🏥 КНП «Ірпінського міського центру первинної медико – санітарної допомоги» на великодні та травневі свята :
✅1.05.2021-2.05.2021 р. -ВИХІДНІ
✅3.05.2021р. – з 8:00 до 14:00 год. -чергові сімейні лікарі;
✅4.05.2021р. – ВИХІДНИЙ
✅8.05.2021р. – з 8:00 до 14:00 год. -чергові сімейні лікарі;
✅9.05.2021р. – 10.05.2021р. ВИХІДНІ.
Запис на Вакцинацію від CoVID -19
Шановні пацієнти, для Вашої зручності ми створили форму для запису на вакцинацію від COVID -19;
Будь ласка, записуйтесь та обов’язково з Вами зв’яжемось !
Шановні працівники швидкої медичної допомоги, вітаємо вас з професійним святом!
Сьогодні як ніколи люди розраховують на вашу професійну допомогу та людську підтримку.
🚑 Саме ви першими поспішаєте до хворих і травмованих, берете на себе відповідальність за здоров’я та життя людей.
🤝 Ви не шкодуєте ні часу, ні сил, цілодобово надаючи допомогу всім, хто її потребує. Особливо це відчувається зараз, коли в усьому світі лютує пандемія COVID-19.
👍Величезна вдячність вам за роботу, за те, що без страху та сумнівів рятуєте людські життя.
☀️Бажаємо, щоб усі благородні справи поверталися до вас сторицею, було ще більше перемог у боротьбі за життя, сили духу та витримки, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку! 💐💐💐💐💐
#Сімейний_лікар_Ірпінь
Сьогодні розпочали вакцинацію препаратом AstraZeneca виробництва Південної Кореї.
До вакцинації залучаються пацієнти віковою категорією 65+;
За деталям, зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем чи реєстратурою амбулаторії в якій обслуговуєтесь.
Контакти на нашому сайті:
https://irpin-med.center/амбулаторії/
‼Важливо:
➡вакцина AstraZeneca-SKBio з Південної Кореї є ідентичною за складом і технологією виробництва та взаємозамінною з AstraZeneca/CoviShield, що виготовлена за ліцензією в Індії;
➡ті, хто отримав першу дозу AstraZeneca/Covishield, може зробити друге щеплення вакциною AstraZeneca-SKBio.
#Сімейний_лікар_Ірпінь
#Андрій_Левківський
На Великдень жителі Ірпінської громади зможуть відвідати храми
На Великдень жителі Ірпінської громади зможуть відвідати святкові богослужіння та освятити в храмах пасхальні кошики. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин після сьогоднішньої зустрічі з представниками місцевих парафій.
‼️ «Цього року мешканці Ірпінської громади зможуть освятити свої пасхальні кошики у церквах. Але із обов’язковим дотриманням карантинних вимог! Такі дії ми погодили сьогодні під час зустрічі із представниками усіх конфесій», – зазначив мер на своїй сторінці у фейсбуці.
📣Він закликав кожного жителя громади дуже відповідально поставитися до дотримання заходів безпеки.
«Прошу приходити на святкові літургії у масках, тримати дистанцію, ретельно дезінфікувати руки. Зараз від кожного із нас залежить, з якою швидкістю надалі буде розповсюджуватися коронавірус та скільки ще триватимуть карантинні обмеження. Будьте відповідальними! Не хворійте і гарних усім свят!» – написав міський голова.
Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС.
Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Сьогодні ми вшановуємо безстрашний вчинок та прояв мужності ліквідаторів аварії. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії!
#ніколи_більше
#Андрій_Левківський
Сьогодні минає 35 років з дня Чорнобильської катастрофи.
26 квітня 1986 року змінило життя багатьох українців. Тисячі були змушені покинути рідні домівки. Тисячі втратили друзів, рідних, колег…
Цього дня ми традиційно приходимо до пам’ятника лейтенанту Володимиру Правику. Його називають першим ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС. Саме його загін пожежників першим прибув на місце вибуху і кинувся боротися з вбивчим радіаційним вогнем. Тож було честю сьогодні подякувати від імені всієї Ірпінської громади його матері – Наталії Іванівні – за виховання мужнього сина і його неоціненний подвиг.
З кожним роком сюди приходить все менше ліквідаторів – людей, які ціною власного здоров’я і життя, рятували чужі. І від цього дуже болить.
Прийдіть і ви на це місце сьогодні. Пом’ять Героїв Чорнобиля і всіх його невинних жертв. Подякуйте за жертовність.
Вічна пам’ять жертвам тої весни! Велика шана ліквідаторам!
Маркушин Олександр


