Продовжуємо працювати над підвищенням рівня якості надання медичної допомоги у нашому Центрі.
Дійшла черга до реєстратури.
Є на меті змінити кардинально підходи до роботи реєстратури та перейти від «совкових реєстраторів» до адмістраторів медичного центру. Отже змінюємо кваліфікаційні вимоги, проводимо навчання, далі аудит та відповідність. Ті хто лишаться отримають нову посаду з новими обов’язками, вимогами та звісно достойною заробітною платою.
Сьогодні провели наш перший тренінг з нашими реєстраторами, де поговорили про:
Дякую нашому «Коучеру» Юлія Володіна-Брикульська та відділу персоналу за організацію та реалізацію заходу!
Далі буде!


